Výlety s dětmi - Šťastná země Radvánovice

Radvánovice - malá vesnička v Českém Ráji nedaleko Turnova a zříceniny hradu Trosky. Právě taky najdete Šťastnou zem.

Jedná se o zábavný park pro celou rodinu. Doporučuji využít celého dne, protože tady se rozhodně nudit nebudete.

Přírodní zábavní dětský areál Šťastná země vznikl v roce 2004 a během své existence si získal množství stálých návštěvníků, především z řad rodin s malými dětmi. Myšlenka areálu vnikla již v roce 2002, kdy byly pořádány první Slavnosti slámy, tehdy ještě na pronajatém pozemku. Tam také vznikla potřeba dětských prolézaček, jejichž výroba byla uskutečněna tehdy vznikající firmou Tomovy parky s. r. o..

20200817_164035

 Park dětem nabízí různé dřevěné herní prvky, jako houpačky, prolézačky, skluzavky, repliku hradu Trosky s tobogány, trpasličí vesničku a spoustu dalšího. Děti si mohou zadovádět na vzduchových trampolínách a lanovém hřišti nebo vyzkoušet aqua zorbing, minigolf a dětské bagroviště. Na své si přijdou i milovníci domácích zvířátek, protože v parku se nachází mini zoo a volně jsou puštěné kozy. Zajímavý je také prožitkový geopark – naučná stezka s informačními panely o Českém ráji, přírodě a geologii doplněná o interaktivní prvky a adrenalinové atrakce.  Stezka je umístěna v prostředí lesa a údolí, kde najdeme příjemný chládek v horkých dnech. Geopark není vhodný pro kočárky.

Hlídejte si program, protože zde můžete narazit na skvělé akce jako např. Den s dinosaury, pěnovou párty, nebo dny s dětskými baviči jako je Jan Krejíčík.

 

Park nabízí:

Chcete s dětmi zažít dobrodružství v samém srdci Českého ráje a užít si návštěvu areálu i mimo běžnou provozní dobu?

Přijeďte přenocovat u nás v areálu  v  indiánských  TEEPEE. Každé TEEPEE je určeno až pro 10 osob a jsou tou správnou volbou pro strávení dobrodružného víkendu s vašimi dětmi nebo přáteli.

V TEEPEE jsou na podlaze dřevěné podlážky, takže se nemusíte bát, že budete spát na studené zemi, k zapůjčení máme karimatky. Mezi TEEPEE je k dispozici ohniště a k zapůjčení opékací vidlice. Sociální zařízení se nachází přímo v areálu.

Což určitě stojí za to! A na příští rok to naplánujem!

20200817_145836

Najdete se stánky s občerstvením i jídlem, takže si nedělejte hlavu s obědem nebo svadčinou. Určitě si zde vybere každý. Na poměry jaké mají, musím vysmeknout poklonu. Obsluha byla příjemná a milá.

 

 

Otevírací doba ČERVEN a ZÁŘÍ – ŘÍJEN  2020

Všední den: 10:00-18:00.
Víkendy a svátky: 9:00 – 19:00 hodin.

Otevírací doba ČERVENEC – SRPEN 2020

Všední den: 9:00 – 20:00 hodin.
Víkend, svátky: 9:00 – 20:00 hodin.

Základní vstupné

Děti – 180,-Kč

Dospělí – 100,-Kč

 

Užívejte výletů a třeba se někde potkáme 

 

Autor: Autor: Petra (https://www.instagram.com/petrusebartysova 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení