O nás

Každý by měl v životě něco milovat. Může to být rodina, partner, zvíře, sport, pivo... :) Pro mě je to určitě příroda. Lesy. Dřevo. Zpěv ptáků. Vůně jehličí. Východy a západy slunce. A spousta dalších věcí.

Od mala jsem ráda objevovala, cestovala a chtěla vidět vše co jde. Příšlo mi fascinující, jak různorodá naše planeta je. Nešlo jen o cestování, ale i o poznání různých kultur. A přírody, která se extrémně liší. Chtěla jsem v určité zemi žít alespoň několik měsíců. A opravdu ji poznat i z pohledu místních. I s těmi negativy. To se mi do značné míry podařilo a do této chvíle si mohu do svého životopisu zapsat život v několika zemích. Kanada, Thajsko, Austrálie, Holandsko, Velká Británie, Rakousko. Hlavně tyto místa mě inspirovaly a změnily mi život. Životní zkoušky a problémy mě nakonec posunuli správným směrem. Všude to nebylo růžové a s prací hlavně.

Léta dřiny a stesk po rodině a kamarádech mě po několika letech naštěstí zavedl zpět do mé rodné země. Po nějaké době jsem si tak uvědomila, že jsem byla ochotná dřít v cizí zemi ne kvůli penězům, ale hlavně kvůli té nádherné přírodě. 

james-wheeler-1103400-unsplash

A tak začala nová kapitola a život v tom našem největším českém městě kvůli práci. Ač pocházím z Českého Ráje, přestěhovala jsem se do Prahy. Cítila jsem, jak spojení s přírodou pomalu zmizelo. Už to nebyl každodennní mořský nebo horský vzduch od rána do večera. Procházky po lese nebo plážích ve volných chvílích. Tůry po horách nebo lezení po skalách. Večery u ohně na nejhezčích místech planety. Už to byla jízda metrem nebo tramvají. Smrádek v tmavých zakoutích městských uliček. A plánování víkendů mimo město, které člověka alespoň trochu nabyly touto energií a byl tam, kde se cítí sám sebou.

  Při zařizování prvního nevybaveného bytu jsem se intuitivně začala obklopovat dřevem. Paletová postel, dřevěné křeslo, dřevěná komoda, dekorace.. Plakáty, obrazy s přírodou..

Zjistila jsem, že se v tom bytě chci cítit jako venku v té přírodě.

thomas-lefebvre-5691-unsplash

A pak přišel nápad proč vlastně nespojit dvě vášně v jednu a to obchod a přírodu.

A tak jsem začala hledat ty nejkrásnější výrobky, které bych mohla mít každý den na očích a cítila bych se tak trochu ve větším spojení s přírodou. I sebou sama a připomněla si každý den moji vnitřní motivaci a klid, ale i to, ať žiji naplno. Toho šlo dosáhnout motivem, který dělá produkt jedinečný.

Každou věc nejdříve testuji na sobě a kamarádech, aby byla zajištěna 100% kvalita. A grafických motivů je čím dál více. Každý je jedinečný a tak i já chci, abyste si každý den mohli připomenout to co máte rádi. A jestli se díky tomu budete cítit o trochu lépe a vyplaví se Vám nějaký ten hormon štěstí, tak mně také.

Děkujeme i za dřevo, které se na kryty použije a proto díky organizaci ONETREEPLANTED každý měsíc přispíváme na sazbu 12 stromů. S tím že naše spotřeba na kryty je max. 1-2 stromy za ROK. Vracíme tak mnohem více než si bereme. Nechceme na tom ale stavět marketing a všude Vám tuto informaci psát a nutit Vás ke koupi jen z těchto důvodů. Příspíváme nyní i do dalších dvou organizací. Na záchranu včelstva a korálových útesů. Více info zde: https://www.ilovewood.cz/kde-pomahame/

 

Rok se s rokem sešel a tak se mi konečně v minulým roce splnil sen a nyní jsem blíže přírodě a pryč z města. Nyní mám k dispozici větší skladové prostory, spoustu inspirace za humny a tak se můžete těšit v roce 2022 na skvělé novinky!

 

Pokud budete mít jakkékoliv nápady, připomínky nebo kritiku, napište nám. Chceme se neustále zlepšovat a posouvat dopředu a víme, že všechno není hned dokonalé.  

Krásný den všem! 

 

Pavla

 Paja